ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

fibilo.com

FİBİLO ELEKTRONİK TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

HALİL RIFAT PAŞA MAH. PERPA TİCARET MERKEZİ, B BLOK KAT 11 NO 1993 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0387139043500001

Vergi No: 3871******

İşletme Adı: FİBİLO ELEKTRONİK TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.05.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fibilo@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’nin 3D Merkezi - 3D Baskı, 3D Tarama, 3D Modelleme ve Maket hizmetleri sunar. En gelişmiş 3D teknolojileriyle yüksek üretim standartları, hızlı teslimat ve memnuniyet garantisi ile profesyonel çözümler.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler