ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kokkus.com.tr

FAHRİ KÖKKUŞ

HÜDAVENDİGAR MAH. DOSTLAR SK. NO:6 İÇ KAPI NO:11 16070 OSMANGAZİ/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 39815******

İşletme Adı: FAHRİ KÖKKUŞ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.03.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: fahri.kokkus@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yüzde yüz (%100) müşteri memnuniyeti için doğru, dürüst ve iyi niyetli olarak web yazılım & tasarım , seo (arama motoru optimizasyonu) , reklam ve tanıtım hizmetlerimiz ile Bursa'da faaliyet gösteren bir teknoloji firması. Farklı sektörlerden oluşan referanslarımız ile müşterilerimize hazır ve özel çözümler sunmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler