ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

takeandship.com

SERGLOBEX ELEKTRONİK TİCARET VE LOJİSTİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

SIYAVUSPASA MAH KIZILCIK SOKAGI NO 8/A BAHCELIEVLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0762052111700001

Vergi No: 7620******

İşletme Adı: SERGLOBEX ELEKTRONİK TİCARET VE LOJİSTİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Many products are less expensive in TURKEY but sellers and websites do not ship directly to international addresses. This is where Take and Ship can help. With Take&Ship you can shop websites and ship your purchases to our warehouse and then we will ship the packages to you with our value added services Storage, Packing / Repacking, Fragile Packing Service, Consolidation Service, Inspection, Return to Seller, Shopping Assistance. Buying multiple items from different stores and instead of paying separate shipping costs from Turkey, we consolidate for our customers and they just pay the single shipping cost. We are dedicated to constantly improving our service. Since our first goal is making easier online shopping from TURKEY receiving their items whole around the world, we work harder every day.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler