ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.breeze.com.tr

ÖZ-RİGA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SANAYİ MAH. KAYIN SOK. NO:1-5 GÜNGÖREN - İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0662054531500018

Vergi No: 6620******

İşletme Adı: ÖZ-RİGA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Breeze

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticimax.androidbase.breeze

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/breeze/id1539619933

Kep Adresleri: ozriga@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimizin 0-14 yaş grubuna uygun tatlı eğlenceli tasarımlı çocuk ve bebek tekstil üretimi olmaktadır. Web sitemizde Breeze ve diğer markalı ürünlerin bebek yeni doğan kıyafetleri, çocuk ve genç çocuk tekstil ürünleri satışımız olmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler