www.anadolukokusu.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FATMANUR BOZALİ ANADOLUKOKUSU.COM ANADOLUKOKUSU.COM KARGO HİZMETLERİ

SÖĞÜTLÜ MAH. DİLEK SOK. NO 10B Trabzon - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 65479******

İşletme Adı: FATMANUR BOZALİ ANADOLUKOKUSU.COM ANADOLUKOKUSU.COM KARGO HİZMETLERİ

Kep Adresleri: fatmanur.bozali@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ülkemizin zengin mutfağında yer alan, gerek yemek gerekse atıştırmalıklar konusunda uzun süren araştırmalar neticesinde, her ilin meşhur ürünlerini sadece en iyi ve en kaliteli üreticiden, yerinden gelecek şekilde ilginize sunuyoruz. Tarım il müdürlükleri, esnaf ve ticaret sanayi odaları, yöre halkı ile yapılan görüşmeler, yerinde incelemeler ve görüşmeler neticesinde belirlenen markalardan temin edilen Türk Gıda Kodeksine uygunluğu olan, kalite testlerinden geçmiş ürünleri tek platformda topladık. Sitemizde yer alan ürünlerden belirli aralıklarla rastgele seçilen örnekleri kalite testlerinden geçirilerek, kalitesinden ödün vermeden, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla sizlere sunulmaktadır. Memleketin en çok özlenen yönü, memleketin, Anadolu’nun Kokusu, anadolukokusu.com, güveli alışveriş ve yüksek kaliteli gurme ürünleriyle hizmetinizdedir. Sitemizde yer alan ürünler, siparişinize istinaden ürün içeriğine göre gerek soğuk zincir gerek dökülme ve bozulmaya karşı özel ambalajlarla, ürünün temin edildiği ilden adresinize gönderilmektedir. Alışverişinizin her aşamasında, öncesi ve sonrasında tüm iletişim kanallarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler