ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

minyaturtugla.com

MİNYATÜR MAKET HOBİ MALZEMELERİ EĞİTİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÖRNEKKÖY MAHALLESİ ŞİRİNDERE CADDESİ NO:1/A BEYKOZ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0621115302300001

Vergi No: 6211******

İşletme Adı: MİNYATÜR MAKET HOBİ MALZEMELERİ EĞİTİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.03.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: minyaturmarket@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler