ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.avcimarket.net

CİHANGİR ÖZÜN AVCI MARKET

HASANBEY MAH. ESKİ SU SOK. NO:15/1 MUDANYA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 27616******

İşletme Adı: CİHANGİR ÖZÜN AVCI MARKET

Mobil Uygulama Adi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avcimarketnet.mob&hl=tr&gl=US

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.05.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avcimarketnet.mob&hl=tr&gl=US

Kep Adresleri: avcimarket@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2002 yılında kurulan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı destekle bugünlere ulaşmıştır. O tarihten bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü olta ve balıkçılık malzemeleri, dalış malzemeleri, kara avı ve kamp ürünlerini sizlere en uygun koşul ve fiyatlarla ulaştırmayı avcimarket.net olarak kendimize amaç edindik.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler