ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.testeresepeti.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

WELLERSHAUS MAKİNA AKSAMI İMALAT VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

MUNCURLU MÜCAVİR MEVKİ 11330 SK NO 11 Düzce - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0801070609100001

Vergi No: 8010******

İşletme Adı: WELLERSHAUS MAKİNA AKSAMI İMALAT VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.02.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Testere Sepeti, Şerit Testere Bıçağı, Sünger Bıçağı, Et Kemik Şerit Testere Bıçakları Et Kemik - Balık Şerit Testere Bıçağı Gıda sektörünün katı kuralları ve sıkı denetimleri ile, sağlıklı bir ürün sunmak için Et , Kemik , Balık, Ekmek gibi sofralarımızın vaz geçilmez gıdalarının kesiminden ambalajına kargolanmasına kadar sağlık ve hijyen konuların halkımız için vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Bu noktada kesimi yapılan Et , Kemik , Balık, Ekmek gibi malzemelerin en yüksek kalitede çeliklerden üretilen Şerit Testere Bıçakları ile yapılması gerekmektedir. Şerit Testere Makinaları için her türlü ebatta sunduğumuz Et ve Kemik Şerit Testere Bıçaklarımız alman çeliğinden Türkiye de üretilerek tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Şeri Testere Bıçağı üretiminde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden olan firmamız halk sağlığı için hijyen standartlarına son derece önem vermektedir. Halkımızın sağlığını önemsiyor ve tedbirlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Son zamanlarda ülkemizi de etkisi altına alan COVİD 19 pandemisinden en az etkilenmek adına Şerit Testere Fabrikamızda üst düzey önlemler alınmaktadır. Şerit Testere Bıçaklarımız Gıda sektörü için uygun mu ? Evet Uygundur Şerit Testere Bıçaklarımızla Ne kesebilirsiniz? Ekmek Dilimleme Bıçakları (Ekmek, Tost Ekmeği, Sandviç Ekmek, Hamburger Ekmeği vb kesimlerinde yağın olarak kullanılmaktadır.) Karkas Bölme Şerit Testere Bıçakları (Et entegre tesisleri ve mezbahane sistemlerinde büyük baş ve küçük baş hayvanların karkas bölme işlemlerinde kullanılmaktadır. ) Balık Kesim Şerit Testere Bıçakları (Soğuk ve Sıcak Balık Filetosu kesimlerinde kullanılır) Et Kemik Kesim Şerit Testere Bıçakları (Dondurulmuş Et, Kemik ve Balık Kesimi, Et hazırlama, Tavuk Parçalama, İşlenmiş Gıda Dilimleme, Sebze Kesme işlemlerinde kullanılmaktadır.) Şerit Testerelerimiz Sert Ahşap, Epoksi, Kehrivar, Kuka, Andız gibi malzemeler için uygundur. Karbon Çeliği Şerit Testere Bıçakları Karbon Çeliği Şerit Testere Bıçağı sert ahşap, plastik , epoksi, kuka, kehribar kesimleri için uygundur . Diş uçları sertleştirilmiş olan Karbon Çeliği Şerit Testere Bıçağı sert malzemeler için tercih edilir 0,65 mm kalınlık ve üzeri Karbon Çeliği Şerit Testere Bıçağı ile yumuşak metaller (altın, gümüş, pirinç, alüminyum vb.) kesilebilmektedir. Tespih ve hobi tutkunları için vazgeçilmez bir Şerit Testere olan Karbon Çeliği Şerit Testere Bıçağı 0,36 mm kalınlığı ile değerli taş ve ahşaplarınızdan çok fazla fire vermeden kusursuz kesebilme kabiliyetine sahiptir. Karbon Çeliği Şerit Testere Bıçakları ile ne kesebilirsiniz? Yumuşak Metaller için Şerit Testere Tespih Malzemeleri için Şerit Testere Kehribar için Şerit Testere Kuka için Şerit Testere Kavisli Kesim için Şerit Testere Düz Kesim için Şerit Testere Pürüzsüz Kesim için Şerit Testere Sert Ahşap için Şerit Testere

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Ön ödemeli kart