ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.enucuztesisat.com

SEMTES MÜHENDİSLİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KOÇ KULELERİ, SÖĞÜTÖZÜ MH.SÖĞÜTÖZÜ CD. A BLOK K:3 NO:2 A/9 ÇANKAYA – ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0761052918200012

Vergi No: 7610******

İşletme Adı: SEMTES MÜHENDİSLİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: semtes@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Enucuztesisat.com ; Arkasında mekanik tesisat konusunda 1990 yılından beri gelen tecrübe ile ve bu bilgi birikiminin müşterilere ulaştırıldığı, internet üzerinden satış yapıldığı bir platformdur. Tüm mekanik tesisat malzemeleri, en uygun fiyatlarla müşterilere sunulur. Hergün yeni ürünler, sitemize eklenmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Semtes Mühendislik İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti firmamıza ait olan enucuztesisat.com, Ankara 'da bulunmaktadır. AKTES'in Ankara merkezli olarak, Batı anadolu bölgesi bölge müdürlüğünü yapmaktadır. Ayrıca yurtdışına ihracat gerçekleştirmektedir. Ürün sevkıyatları ve teslimatları, mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde ilgili yerlere ulaştırılmaktadır. Satışını yaptığımız bazı ürünler; kalorifer kazanları, buhar kazanları, kat kaloriferleri, yoğuşmalı kazan, brülör, boyler benzeri cihazlar olarak sayılabilir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler