ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.masterfox.com.tr

MASTERFOX BİLGİSAYAR ELEKTRONİK MEDİKAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜLTÜR MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 54 / B KIZILAY - ÇANKAYA - ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613166263800001

Vergi No: 6131******

İşletme Adı: MASTERFOX BİLGİSAYAR ELEKTRONİK MEDİKAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.05.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: anil.alaf@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

MasterFox Bilgisayar Elektronik Medikal İnşaat Limited Şirketi Anser Bilgisayar Bilişim Elektronik Ticaret Anıl Alaf tarafından kurulmuştur. 2005 yılından bu yana Anser Bilgisayar olarak devam eden firmamız iş geliştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için yeni markamız ve yeni şirketimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Anıl Alaf 'ın adına tescilli MasterFox Markası ile uluslararası pazarda ve Avrupa'da kaliteli üreticiler ile ortaklıklar yaparak MasterFox markası altında üretim yapılmaktadır. Bu üretilen ürünlerimiz Türk Markası olarak Türkiye'nin 81 ilinde ve birçok ülkede bizleri temsil etmektedir. 2000 li yılların başında Teknofukara Bilgisayar olarak kurulan firmamız 2008 yılında Anser Bilgisayar Bilişim Elektronik Ticaret olarak olarak isim değişikliği yapmıştır. 2008 ile 2014 yılları arasında sadece kurumlar, kurumsal firmalar ve toptan yedek parça üzerine çalışan firmamız 2014 itibari ile nihayi son tüketiciyede ulaşmaya başlamıştır. Yılların verdiği güven ve tecrübe ile sizlere ulaşan tüm ürün ve hizmetlerin kalitesi rakipsizdir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler