ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eos.biz.tr

ENMAK NAKIŞ VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BESYOL BİRLİK CAD ALİAGA SOK NO 4 KAT1 KUCUKCEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0335005194300014

Vergi No: 3350******

İşletme Adı: ENMAK NAKIŞ VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BİZ KİMİZ? Sağlıklı kalın istiyoruz… Kaliteli ve güvenilir maske denildiğinde akla gelecek ilk markayız. Üretim standartlarımız bakımından kayda değer birçok sertifikaya sahip olan ürünlerimiz ile “her zaman daha iyisi” mottosuyla ilerliyor, her sektörde bizde varız diyoruz! EOS maskemizi yılların verdiği tecrübe ve güce sahip olan ENMAK GROUP bünyesinde üretiyoruz. Bunların yanı sıra “sosyal marka” olma yolunda da ilk adımımızı atarak, EOS maske kutularımıza görme engelli bireyler için Braille Alfabesi ekledik. Herkes tarafından ulaşılabilir olmayı istedik. Herkesin hayatına dokunarak sağlığını korumak… Hikayemiz de böyle başladı zaten. NASIL ÇALIŞIYORUZ? Sağlığınızı korumak için buradayız… EOS markası olarak geçmişten getirdiğimiz 33 yıllık tecrübemiz ve firmamızın sahip olduğu deneyim ile önem verdiğiniz tüm koşullarda kusursuz bir iş birlikteliği yaşayabilmeniz için varız. İhtiyaç duyduğunuz kaliteli, sertifikalı hijyen ve sterilizasyonu yapılmış maskeleri en uygun fiyatlarla ve kusursuz teslimat şartları ile sizlere sunuyoruz. Müşteri ihtiyaç ve isteklerine önceleyen bir marka olarak satış öncesi ve sonrasında sizlerin tüm taleplerini dinliyor, en hızlı ve kolay şekilde ihtiyacınız olan EOS maskeleri sizlerle buluşturuyoruz. Tüm bunların ışığında; Güvenilir markamızla, 33 yılın verdiği tecrübemizle, Fiyat performans dengemizle, Sorunsuz teslimat şartlarımız ve Satış sonrası desteğimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmak ve sağlığınızı korumak için buradayız. TEMEL DEĞER VE İLKELERİMİZ Müşteri odaklılık, Çözüm Odaklılık, Güvenilirlik, Yenilikçilik, Proaktiflik, Sebatkarlık. “Bu değerlerin ışığında koşulsuz müşteri memnuniyetini, sorumluluk bilincine sahip olmayı, topluma katma değer yaratmayı ilke edindik.”

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Medikal Ürünler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler