ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yachtdunyasi.com

CRP TURİZM OTOMOTİV GIDA İNŞAAT REKLAM E-TİCARET VE İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ŞERİFALİ MAH. SEMAH SOK. NO: 26-14 /ÜMRANİYE/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0215056659300001

Vergi No: 2150******

İşletme Adı: CRP TURİZM OTOMOTİV GIDA İNŞAAT REKLAM E-TİCARET VE İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: crpturizmotomotiv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’den tüm dünyaya yat kiralama hizmetlerinde ara bulucu olan Yacht Dünyasi, yat sahiplerine ve yat kiralamak isteyen kişilere basit ve kullanıcı odaklı bir rezervasyon sistemi sunuyor. En yeni yazılım teknolojilerini içinde barındıran platformumuz, sektörün bütün ihtiyaçlarına cevaben özenle tasarlandı. Geniş tekne portföyümüz ve özgün yaklaşımımızla tüm dünyanın beğenisini kazanma yolunda var gücümüzle çalışıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler