ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mindivan.com.tr

BEYAZLAR GIDA TEKSTİL KUYUMCULUK VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BEYAZLAR GIDA TEKS. KUYUM. DAY. TÜKETİM MAL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. MUSTAFAPAŞA MAH. 713 SOK. NO: 15 GEBZE / KOCAELİ / TÜRKİYE Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0167008858900013

Vergi No: 1670******

İşletme Adı: BEYAZLAR GIDA TEKSTİL KUYUMCULUK VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: beyazlar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Beyazlar Group olarak bünyemizde bulunan Mindivan ve Phytoflora markaları ile 20 yılı aşkındır Türkiye’de bitkisel ürünler alanında üretim yapmaktayız. Zengin ürün gamı ile birlikte bitkisel ürünler ve kozmetik ürünler olmak üzere iki ayrı üretim tesisine sahibiz. Kendi bünyemizde bulunan mikrobiyoloji laboratuvarında yaptığımız analizlerle, yüksek teknoloji ve nitelikli çalışanlarımızla üretim yapmaktayız. Firmamız sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla yeni, izlenebilirliği yüksek ve en iyi ürünlerle hizmet vermeyi kendine prensip olarak seçmiştir. Asya'dan Avrupa'ya dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan;

Mal ve Hizmetler

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler