ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.toptanara.com

TOPTANARA E-TİCARET YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

KUŞTEPE MAH. MECİDİYEKÖY YOLU CAD. TRUMP TOWER BLOK NO: 12 İÇ KAPI NO: 221 ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0855078593600001

Vergi No: 8550******

İşletme Adı: TOPTANARA E-TİCARET YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: toptanarae-ticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Toptanara.com online toptan alışveriş platformudur. Birçok üreticinin toptan ürünlerine erişerek toptan ürün siparişi oluşturabilirsiniz. Ürünler sadece toptan alıcılar içindir. Firma kaydınızı oluşturarak online toptan sipariş oluşturabilirsiniz. Kayıtlı firmalara özel indirimler uygulanmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler