ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

aletler.com.tr

MURAT TATOĞLU

MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ 746/2 SOKAK NO:2 DAİRE 16 KAT 3 TATOĞLU APT. Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 60136******

İşletme Adı: MURAT TATOĞLU

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.11.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: murattatoglu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Aletler.com.tr internet sitemiz 2022 Yılında Tatoğlu Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Tarafından kurulmuştur. Firmamızda en uygun fiyatlarla Havya Ürün Gruplarını ve Uni-t Marka Ölçü Aletlerini Resmi Türkiye Bayiliği olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünler Adınıza / Firma Ünvanınıza fatura kesilerek 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Sattığımız tüm ürünlerde resmi marka garantisi altında satılmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler