www.saloodo.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DHL FREİGHT TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

GODESBERGER ALLEE 102-104, 53175 Bonn - Almanya


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295052807200001

Vergi No: 2950528072

İşletme Adı: DHL FREİGHT TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: dhlfreight@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Taşımacılık Pazar Yeri Hizmetleri

Mal ve Hizmetler

- Nakliyat ve Taşımacılık

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler