ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.saloodo.com

DHL FREİGHT TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

GODESBERGER ALLEE 102-104, 53175 Bonn - Almanya

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295052807200001

Vergi No: 2950******

İşletme Adı: DHL FREİGHT TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.05.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: dhlfreight@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Taşımacılık Pazar Yeri Hizmetleri

Mal ve Hizmetler

- Nakliyat ve Taşımacılık

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler