ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

happ.health

HAPP TEKNOLOJİ VE SAĞLIK ANONİM ŞİRKETİ

FLATOFİS, HALİÇ OTAKÇILAR CAD. NO: 78 PK: 34050 EYÜP / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0457135119500001

Vergi No: 4571******

İşletme Adı: HAPP TEKNOLOJİ VE SAĞLIK ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Happ Health

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.12.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rc.happrx&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/happ-health/id6443811981?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Happ Dijital Sağlık, insan merkezli tasarım, güncel teknoloji ve uzman bir ekibin yönetimiyle ayaktan sağlık hizmetini herkes için erişilebilir ve engelsiz hale getirme misyonuna sahip, sağlık hizmetine erişimde finansal ve çevresel sürdürülebilirliğin sağlanması için, hizmetin online, evde ve en yakın sağlık hizmeti noktasından karşılanmasına inanan sağlık hizmeti dijital sağlık uygulamasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler