ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.trendkitap.com.tr

PERSEUS YAYINEVİ BASIM YAYIN DAĞITIM VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SÖĞÜTÖZÜ MAH. SÖĞÜTÖZÜ CAD. KOÇ KULELER A BLOK NO:2A KAT: 3 ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0728066477700001

Vergi No: 7280******

İşletme Adı: PERSEUS YAYINEVİ BASIM YAYIN DAĞITIM VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.10.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

“Kitapları başkaları yazmış olsalar da onlarda kendimizle ilgili bir şeyler buluruz, garip bir paradokstur bu. Kitaplar bize kendi hayatımızın fark edemediğimiz yönleriyle ilgili bir şeyler anlatırlar. Başka birinin kaleme aldığı kitaptaki sözcükler, kim olduğumuzu ve nasıl bir dünyada yaşadığımızı tüm derinliğiyle kavramamızı sağlarlar...” Alain de Botton Trendkitap.comtr ailesi olarak; okuduğunuz kitapların sizlere değer katmasını düşleyerek başladık bu yolculuğa. Bazı kitaplar vardır ki bizleri düşünce olarak etkileyerek; iyi ve güzellikten yana olmamıza katkı sağlar. Bizler, işte böylesi kitapların peşinden koşuyoruz. Kitapçı, kitabevi ve yayıncı olmanın oldukça zorlaştığının farkındayız. Bizler Perseus ailesi olarak 2002 yılından beridir başladığımız matbaa ve yayınevi serüvenimize kitabevi ve trendkitap.com.tr olarak devam ediyoruz. Kitap sever dostların ne aradığını, nasıl bir kitap istediğini bizler çok iyi biliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı kitabevlerinden edindiğimiz tecrübeler ve bu tecrübeler sayesinde uluslararası yayınevleriyle yapmış olduğumuz ortaklıklar vasıtasıyla sizlere; özgün, bilgili ve keyifli kitaplar sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler