ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.elvederisanatlari.com

HALC DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MAHALLESİ, AYDIN ASFALTI CADDESİ, NO:110 / TORBALI İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0455082487000001

Vergi No: 4550******

İşletme Adı: HALC DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.05.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: halcderivederiurunleri@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin ilk El Sanatları sitesini, siz değerli müşterilerimizle buluşturmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Yola 2014 kasımında çıkan, el ve deri sanatlarına dair Türkiye'nin ilk internet sitesi Hand & Leather Craft, 2019'un son aylarında yurtdışı satışlarının artması sebebiyle, Türkiye müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için elvederisanatlari.com kurulmuştur. 2014 yılında yola çıkarken Sepiciler gibi büyük bir firmanın çatısı altında olmanın verdiği güven ve Türkiye'nin en kaliteli derisini satacak olmanın gururuyla, bu hobiye gönül vermiş sanatçı dostlarımıza en kaliteli markaları ve ürünleri sunmayı hedefledik. "El ve Deri Sanatları'na dair herşey" sloganıyla yola çıktık. Geçen süre zarfında işinde uzman deri mühendisleri ve tasarımcılardan oluşan kadromuzu büyüttük. Deriyi deri yapan ve o deriden yapılan ürünlerde ne aradığınızı daha iyi anlamak, isteklerinize daha iyi cevap verebilmek adına çoğu zaman danışmanlık gibi hizmet veriyor ve bundan gurur duyuyoruz. Sizlerle büyüyoruz. Desteğiniz ve sattığımız ürünlerin kalitesi ile bugün Amerika dahil olmak üzere avrupa ve bir çok ülkeye ürün satan İZMİR'de doğmuş bir TÜRK markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler