ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.demontha.com.tr

GENYA ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İOSB KERESTECİLER SİTESİ 17. SOKAK NO: 2 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0394001648500011

Vergi No: 3940******

İşletme Adı: GENYA ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: genya@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Demontha, 1987 yılından beri orman ürünleri sektöründe yer alan Genya Orman Ürünleri tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Demontha, minimalist ahşap ve modüler mobilyalar üreten ve satışını yapmakta olan bir markadır. Amacımız, alışılagelmiş mdf-lam ve yonga levhadan üretilen modüler mobilyalardan farklı olarak, kaliteli, minimalist, ahşap, modüler mobilyalar üretmektir. Bizden almış olduğunuz ürünler; ahşaptan üretilmiş ve hiçbir alet gerektirmeden sadece ellerinizi kullanarak dakikalar içinde birleştirebileceğiniz, kurulumu piyasadaki ürünlere göre çok daha kolay olan sade ürünlerdir. Demontha’dan aldığınız ürünler yonga levhadan üretilen modüler mobilyalara nazaran defalarca sökülüp birleştirilmeye uygundur. Her birleştirmede ilk günkü sağlamlığını koruyabildiğinden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ufak metrekare ev ve ofisleriniz için uygun olan ürünlerimiz boş alana ihtiyaç duyulduğunda veya bir yerden başka bir yere taşınmak istendiğinde parçalara ayrılabilir, işiniz bittiğinde tekrar birleştirip kullanmaya devam edebilirsiniz ve bu işlem sadece dakikalarınızı alır. Ürünlerimiz tamamen yerli malzemeden, Türk usta ve esnaflarımızın becerileri ile üretilmiş ve paketlenmiştir. İşimizde siz müşterilerimizi memnun etmenin ilk basamağı çalışanlarımızı memnun etmektir. Geniş bir aile ortamı kuruyor ve bunu işimize yansıtıyoruz. Bu sayede ürünlerimize gereken özeni fazlasıyla gösteriyor, sizleri memnun etmeyi başarıyoruz. Umuyoruz ki, hayatlarınızı kolaylaştırmak için ürettiğimiz bu ürünleri sizlerde bizim kadar severek kullanır ve mutluluğunuza bizleri ortak edersiniz. Hayal gücümüzü ve limitlerimizi zorlayarak, önümüzdeki günlerde sizlere daha farklı ürünler sunabilmek adına elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışmaktayız. Başladığımız günden bu yana bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. DEMONTHA

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler