ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mobimbo.com

DATAPARK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMET KAPTAN MAH., GAZİOSMANPAŞA BLV., NU:41/A KONAK/İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0271076838700010

Vergi No: 2710******

İşletme Adı: DATAPARK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Mobimbo

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glopark.mobimbo&hl=tr

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/mobimbo/id1509691526

Kep Adresleri: datapark@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mobimbo seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler