ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.madlencikolata.com.tr

MADLEN ÇİKOLATA VE GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

KAVAKLIDERE MAH. TUNALI HILMI CAD. NO: 52 A ÇANKAYA/ ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0610152003700001

Vergi No: 6101******

İşletme Adı: MADLEN ÇİKOLATA VE GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: madlencikolata@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HAKKIMIZDA Temellerini 1991 yılında Ankara 'da attığımız Madlen Çikolata, kurulduğu günden bu yana kaliteli, lezzetli ve seçkin çikolata sunma hedefi ile Türkiye çikolata pazarının önde gelen butik çikolata satıcılarından biri haline geldi. Çikolatalarımızın lezzet sırrını işimize tutku ile bağlanmak ve çikolatayı büyük bir aşk ile sevmek üzerine temellendirdiğimiz kuruluşumuz; günden güne büyüyerek müşterilerimizin beklentileri karşılamaya ve bu noktada güvenilir ve istikrarlı bir hizmet sürdürmeye devam etti. Vizyonumuz; • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve mesleğimizde belirli bir standardı yakalayarak süreklilik sağlamak • Müşterilere değişmeyen bir lezzet ve tecrübe sunmak • Kalite ve gıda güvenirliliği sağlamak • Hazırlanan tüm ürünleri yüksek hijyen kuralları dahilinde sunmak • Müşteri memnuniyetinin yanında çalışanlarına da en uygun koşulları sağlamak ve tüm çalışanların katılımı ile birlikte en iyiye ve en kusursuza gitmek için her daim yenileniyor olmak • Çikolata sektöründe gelişen yenilikleri takip ederek, öncü olmak • Türkiye çikolata pazarında kıymetli bir marka konumuna gelmek Misyonumuz; • Müşteriye yakın duruşumuz ile her bütçeye hitap etmek • Çevreye ve doğaya saygılı, Türk damak tadı ile harmanlanan ve nesilden nesile aktarılan tatları, kaliteli ve güvenilir bir şekilde ikram etmek • Gelişen teknolojik imkanlar dahilinde rekabet gücümüzü artırarak çikolatalarımızı profesyoneller eller ile buluşturmak • Yolculuğumuza devam ettiğimiz sürece değerlerimize bağlı, yenilikçi ve insana kıymet veren bir politika ile en lezzetli tatları çikolata severler ile buluşturmaya devam etmek olacaktır. Madlen Çikolata, toptan ve perakende satış hizmetinin yanı sıra, kurumsal satış hizmeti ile de müşterilerine her daim çeşitlilik ve kalite sunmaya devam ediyor. Kurumsal çalışmalarımızda müşterilerimize kurum kuruluşların ve firmaların, logo baskılı özel çalışmalarını yapabildiğimiz gibi söz ve nişan çikolataları, hediyelik çikolatalar, konsept çikolatalar, şeker ve drajeler, türk lokumları,kestane şekeri gibi farklı seçenek ve tatlar sunarak en özel günlere lezzet ve kalite katmaya devam ediyoruz. 1991 yılından bu yana aynı kalite ve lezzeti müşterileri ile buluşturmayı amaçlayan Madlen çikolata, bugün de ilk günkü tutku ve heyecanı ile birlikte sahip olduğu lezzet tecrübesini farklı hayatlara sunmaya ve o hayatlara lezzet ve mutluluk katmaya devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler