ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.granada.com.tr

MRH TURİZM OTEL İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GRANADA LUXURY BELEK OTEL, BELEK MH. CUMHURİYET CD. NO:7/102 P.K.: 07506 BELEK / SERİK / ANTALYA / TÜRKİYE Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0620057313400012

Vergi No: 6200******

İşletme Adı: MRH TURİZM OTEL İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Granada Hotels Guestranet

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.09.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.ayzbilisim.granadahotelsguestranet&hl=tr&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/granada-hotels/id1516081308

Kep Adresleri: mrh@hs05.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Granada Hotels Vizyonumuz Her misafirimize her seferinde muhteşem deneyimler sunarak ayrıcalıklı konukseverliğin farkını yaşatmak. Granada Hotels Misyonumuz Misafirlerimiz için ayrıcalıklı konukseverlik eşliğinde unutamayacakları deneyimler, Takım arkadaşlarımız için anlamlı ve önemli fırsatlar, Granada Markası için her yıl bir önceki yıldan daha yüksek bir değer ve Toplum için olumlu etkiler yaratarak Prestijimizi yurt dışında ve yurt içinde en üst seviyeye çıkartmak için çok çalışmak hedeflerimizdir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler