ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.pckolik.com

TEKTEKAL SANAL MAĞAZACILIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

GÜLTEPE MAHALLESİ E-5 YANYOL CADDESİ, BİLGE SOKAĞI NO:1, 34290 KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0772060124100011

Vergi No: 7720******

İşletme Adı: TEKTEKAL SANAL MAĞAZACILIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.11.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tektekal@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

PCKolik olarak, Sektörümüzde yıllardır elde ettiğimiz tecrübemiz ile, müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak ve yenilikçi web sitemiz ile müşterilerimize en rahat alışveriş imkânını sağlamak için yola çıktık. Evinizde hissedeceğiniz mağazamızda, müşterilerimize kaliteli hizmet ayrıcalığını yaşatıyoruz. Amacımız yüksek performanslı oyun bilgisayarlarını ve oyuncu bileşenlerini, rekabetçi şartlar ve üst düzey servis imkânı ile müşterilerimize sunmaktır. Vizyonumuz Müşteri memnuniyeti çerçevesinde, Türkiye pazarında en büyük Oyuncu ürünleri tedariki sağlayan firma olmak. Misyonumuz Geniş ve yenilikçi ürün portföyü ile, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler