ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.otocikma.com

SUVİDO BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ADALET MAH.MANAS BLV.NO:39/3408 BAYRAKLI -İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0784062603700001

Vergi No: 7840******

İşletme Adı: SUVİDO BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: otoçıkma

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.09.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.otocikma.otocikma

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/id1459932482

Kep Adresleri: suvido@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Otomobil yedek parça ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacı ile 2006 yılında kurulmuş olan otoçıkma.com da aradığınız parçayı çıkma ve yeni olarak bulabilir ve kurumsal üyelerimizden satın alabilirsiniz. Web hizmetimizde güvenli alış verişi desteklediğimiz için sadece kurumsal üyelerimiz parça ilanı vermektedirler.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler