ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

best4seo.com.tr

SEVGİN BİLİŞİM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ADALET MH. MANAS BULVARI NO:39/3010 BAYRAKLI İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0765158414800001

Vergi No: 7651******

İşletme Adı: SEVGİN BİLİŞİM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.10.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sevginbilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Best4SEO İzmir'de Dijital pazarlama hizmeti veren bir firma. Verilen Hizmetler; - SEO Hizmeti - Dijital Reklam Hizmeti - Sosyal Medya Yönetimi - Sunucu/Hosting Çözümleri - Domain(alan adı) Çözümleri - Kurumsal Web Tasarım - E-ticaret Sitesi Kurulumu

Mal ve Hizmetler

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler