ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

alabogaz.com

ALABOĞAZ GIDA YÖNETİM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

HACI İLYAS MH. KOCAYOL CD. NO:51 Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0047199897400001

Vergi No: 0471******

İşletme Adı: ALABOĞAZ GIDA YÖNETİM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.01.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: alabogazgida@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Alaboğaz Muğla'nin Milas ilçesinde memecik cinsi zeytinlerden yüksek kaliteli, Milas Zeytinyağı coğrafi işaretli, organik zeytinyağı üreten butik bir firmadır.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler