ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.boandpo.com

BURCU ONAY BOAND PO

YEŞİLBAHÇE MAH. LARA CAD. ATMACA SİT B BLOK NO:25 D:12 MURATPAŞA/ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 48442******

İşletme Adı: BURCU ONAY BOAND PO

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.11.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: burcu.onay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Profesyonel tasarım ekibimizin elinden çıkan zamansız ve mekansız modellerin kusursuz işçilikle buluşması bizim yıldız haritamızı oluşturuyor. Bu haritada dilediğin gibi seyahat edebilirsin. Tek parçayla çabasız şıklığın peşinde olan özgüvenli, güçlü ve stil sahibi kadınlar için üretiyoruz. Çizgilerin dışına taşmayı seven, yüksek sesli kadınlarla çok iyi anlaşıyoruz. Moda kararsızdır ama Bo&Po yaratıcıları değil. Bizim rotamız belli: Seni yıldızlara taşımak! Her detayı ince ince işlenmiş, fonksiyonel kullanıma uygun yıldız parçalarla vazgeçilmezin oluyoruz. Senin Bo&Po’ya ihtiyacın var! Tıpkı dünyanın her zaman bir ışık kaynağına ihtiyaç duyması gibi... Bırak tarzın yıldızlardan rüzgarla gardırobuna taşınsın. Bo&Po, yıldızlardan gelen ışıltı!

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler