www.boandpo.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BURCU ONAY BOAND PO

YEŞİLBAHÇE MAH. LARA CAD. ATMACA SİT B BLOK NO:25 D:12 MURATPAŞA/ANTALYA Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 48442******

İşletme Adı: BURCU ONAY BOAND PO

Kep Adresleri: burcu.onay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Profesyonel tasarım ekibimizin elinden çıkan zamansız ve mekansız modellerin kusursuz işçilikle buluşması bizim yıldız haritamızı oluşturuyor. Bu haritada dilediğin gibi seyahat edebilirsin. Tek parçayla çabasız şıklığın peşinde olan özgüvenli, güçlü ve stil sahibi kadınlar için üretiyoruz. Çizgilerin dışına taşmayı seven, yüksek sesli kadınlarla çok iyi anlaşıyoruz. Moda kararsızdır ama Bo&Po yaratıcıları değil. Bizim rotamız belli: Seni yıldızlara taşımak! Her detayı ince ince işlenmiş, fonksiyonel kullanıma uygun yıldız parçalarla vazgeçilmezin oluyoruz. Senin Bo&Po’ya ihtiyacın var! Tıpkı dünyanın her zaman bir ışık kaynağına ihtiyaç duyması gibi... Bırak tarzın yıldızlardan rüzgarla gardırobuna taşınsın. Bo&Po, yıldızlardan gelen ışıltı!

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler