ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.fom.com.tr

FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT 3. SOKAK NO: 18A ESENLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388147125800001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FOM UYKU ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: fomuyku@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1982 yılında kurduğumuz şirketimiz ile uyku sistemleri sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Türkiye’nin dört bir yanına ve Amerika Birleşik Devletleri, Rusya gibi dünyanın en önemli pazarlarına, yüksek kalite standartlarını karşılayan ürünler sunmaktayız. Kaliteli bir uykunun, herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz FOM ile ekstra maliyete ve uyku kaçıran fiyatlara neden olan tüm kalemleri aradan çıkarıyoruz. Böylece yüksek kaliteli malzemelerle ürettiğimiz yatak, yastık, yorgan ve benzeri uyku ürünlerimizi, erişilebilir fiyatlarla, fabrikadan yatak odanıza ulaştırıyoruz. Türkiye’nin her yerinden tek tıkla ulaşıp hesaplı alışveriş yapabileceğiniz fom.com.tr’u kurduk. Uykunuzu kaliteli almanızı sağlayacak yatak odası ürünlerimizi inceleyin, bütçe dostu uyku takımları oluşturun, tek tıkla, güvenle alışveriş yapın. Yataktan yastığa, nevresimden yorgana, kaliteli bir uyku için ihtiyaç duyduğunuz her şey FOM’da. Uykunuzu kaliteli alın, FOM’da uyanın.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler