ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bbqsepeti.com

CEMS TURKEY EV VE BAHÇE MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AYDINTEPE MAH. MARMARA CAD. NO24/A TUZLA ISTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0205057284500001

Vergi No: 2050******

İşletme Adı: CEMS TURKEY EV VE BAHÇE MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cems@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sektörde 20 yıla varan profesyonel saha tecrübemizi ile uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik deneyimizi, dünya markası yüksek kaliteli ürünlerle birleştirdiğimiz CEMS TURKEY Ev ve Bahçe Malz. Ltd. Şti. firması olarak, bu bilgi ve deneyimimizi Barbekü konusunda iddialı Türkiye'nin en büyük barbekü mağazasında ve online satış sitemiz bbqsepeti.com adresinde siz müşterilerimizle paylaşıyoruz. Uzun yıllar içinde, edindiğimiz deneyim ve iş ahlakı ile, kendi ithalatlarımız olan Napoleon Grills, Campingaz, MasterBuilt, Kamado Joe markalarının benzersiz ürünlerinin yanında Big Green Egg, Gruss, Aniva, Zwilling, Staub ve Heinz gibi büyük markaların bayiliklerini yaparak, sizlere her biri dünya markası olan Barbekü ve aksesuarlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’nin ilk Barbekü Mağazası olarak İstanbul Tuzla’da 250 m2 mağazamızda ürünler hakkında bilgi alabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz, satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ürünlerin büyük çoğunluğu stoklarımızda mevcut olup , siparişlerinizin neredeyse tamamı aynı gün adresinize kargolanmaktadır. Bbqsepeti.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde 200 TL ve üzeri miktarlarda kargo ücretsizdir. Kredi kartı ile ödemelerinizde peşin fiyatına 6 taksit seçeneğini kullanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz , siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirecek ve istekleriniz doğrultusunda her türlü konuda yardımcı olacaktır. Bbqsepeti.com'a (0216) 315 82 38 numaralı telefondan , (0216) 315 82 39 numaralı fax'tan veya info@bbqsepeti.com adresinden hafta içi 08:30-18.30 ve hafta sonu saat 10:00 - 16.00 arasında ulaşabilirsiniz. Keyifli ve sorunsuz alışverişler dileriz. CEMS TURKEY Ev ve Bahçe Malz. Ltd. Şti Aydıntepe Mah. Marmara Cad. No:24/A Tuzla, İstanbul / Türkiye , +90 216 315 82 38 | info@bbqsepeti.com Tuzla Vergi D. | 205 057 28 45

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler