ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

dalgicoglu.com

DALGIÇOĞLU ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

150 EVLER MAH. TÜRKEL MİNİBAŞ CAD. UĞUR SANAYİ SİTESİ GİRİŞ NO:1 AYVALIK Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0268092455400001

Vergi No: 2680******

İşletme Adı: DALGIÇOĞLU ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.09.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: dalgic.oglu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1927 yılında Kavalalı Şaban Efendi tarafından Ayvalık Palabahçe’de kurulan yağhane, Ayvalık’ın ilk yağhanelerinden biri olarak tarih sahnesine çıktı. Bu tarihi miras, zeytin ve zeytinyağı üretimi geleneğini sürdürmek ve modern çağın gerekliliklerine uyum sağlamak adına DALGIÇOĞLU ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TİC. SAN. LTD. ŞTİ. olarak günümüzde yaşatılmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler