ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

halalparadisedidim.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FULL SEYAHAT TURİZM YATIRIMLARI TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

FEVZİ PAŞA MAHALLESİ 4221 SOKAK NO:10 AKBÜK/DİDİM/AYDIN Aydın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388078764800010

Vergi No: 3880787648

İşletme Adı: FULL SEYAHAT TURİZM YATIRIMLARI TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.06.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: fullseyahat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Helal Olsun Demeniz için Çalışıyoruz Halal paradise didim Alkolsüz muhafazakar Aile oteli olup genel toplam 320 odalı denize sıfır kadınlara ve erkeklere özel havuzu ayrı ayrı kullanılan ve sahili 230 metre özel kum plajıyla Didim Akbük koyunda 55.585 METRE KARE çok geniş yeşil alana sahip her biri giriş kat ve 1 .kat olmak üzere 22 katlı binalardan ve bloklardan oluşmaktadır.2022 Yılı yaz sezonundan itibaren ALKOLSÜZ AİLE OTELİ Olarak turizm sektörümüze hizmet vermektedir. Misafir memnuniyet oranı % 92 seviyesinde olup , Dünyanın en büyük seyahat belirleyici sitesi Tripadvisor tarafından Aydın bölgesinin misafir memnuniyeti en yüksek tesisi seçilmiştir.AKOLSÜZ , MUHAFAZAKAR , İSLAMİ Aile otelidir. Tatilsepeti ve halalbooking yetkili satış ofislerimizdir. https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g1182247-d24878727-Reviews-Halal_Paradise_Didim-Didim_Turkish_Aegean_Coast.html

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler