ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.belleperuk.com

OLEADA E-TİCARET İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

HAVADAR SOKAK 28/2/C2/7, KAVAKLİ MAHALLE, BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0641065550700001

Vergi No: 6410******

İşletme Adı: OLEADA E-TİCARET İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: oleada@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Saçlarını istediğin gibi uzatmak için epey uğraşmış ya da özel gibi etkinlik için mükemmel görünmek ve hissetmek istemiş olabilirsin, biz herkesin hayalindeki saçlara sahip olmayı hak ettiğine inanıyoruz. Rakipsiz bir Müşteri deneyimi sunma taahhüdümüz, bizim 1 numaralı çıt çıt saç markası olarak tanınmamızı sağladı. Güzel saçlar sadece bir başlangıç. Size aynı zamanda eksiksiz bir destek paketi sunmayı taahhüt ediyoruz: Olağanüstü müşteri desteği, şeffaflık ve güven. Misyonumuz kadınların her gün güzel görünmelerinin yanında kendilerini güzel hissetmelerine yardımcı olmaktır. Çünkü biz böyle hissediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler