www.anadolmart.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

HUSNI AHMED ABEDALQADER ABUHAKMAH HUSNI AHMED ABEDALQADER ABUHAKMAH

GAZİ OSMAN PAŞA MERKEZ NO:29/1 KAPI 6 GÜNGÖREN İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 99504******

İşletme Adı: HUSNI AHMED ABEDALQADER ABUHAKMAH HUSNI AHMED ABEDALQADER ABUHAKMAH

Mobil Uygulama Adi: anadolmart ‏

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anadolmart.mobil

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/anadolmart/id1622765986?uo=4

Kep Adresleri: husniahmedabedalqaderabuhakmah.husniahmedabedalqaderabuhakmah@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

AnadolMart, ANADOLMART TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ticaret Sicil No. 5-257171 ticari adı altında İstanbul, Türkiye'de kurulmuş bir sanayi ve ticaret şirketidir. Zamanın önemine olan inancımız ve çağın gerekleri doğrultusunda en düşük maliyetlerle tamamlama amacı ile bir araya getirdiğimiz https://anadolmart.com online mağazamız üzerinden e-ticareti ilke edindik. Tüccarların, şirketlerin ve fabrikaların gereksinimleri olan müşteri portföyünü Türkiye'de veya dünyanın herhangi bir ülkesinde kalıcı olarak sağlamayı amaçlıyoruz. Türkiyede üretilen ürünleri imalatçılardan direk olarak tüm Dünyada ki müşterilere ulaştırmayı hedefliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'ndeki tüm üreticilerin ürünlerini https://anadolmart.com adresinde tedariğinin önünü açarak e-ticaret yasalarına uygun olarak güvenlik ve haklarını garanti altına alacak şekilde müşterilerimize sunuyoruz. AnadolMart, içinde yaşadığımız gerçekliğe dair vizyonu, uzman kadrosuyla ve Türkiye Cumhuriyeti'ndeki tüm üreticilerin tedarikçileri ile işbirliği içinde, tüm Türk ürünlerinin ithalatını bir araya getiren devasa bir ticari kompleks (AVM) olmayı hedeflemektedir. Tek bir elektronik platformda, hak sahiplerine nerede bulunurlarsa bulunsunlar ticaretlerini veya alışverişlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeleri için kurulmuş bir platformdur. AnadolMart ayrıca bir perakende departmanı sağlayarak, müşterilerin zevklerine göre ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamasını da hedeflemektedir. İlk ve son hedefimiz, müşterilerimizin tüm haklarını ve güvenliğini garanti altına almak ve isteklerini yerine getirmektir, çünkü tüm hedeflere güven garantisi ile ulaşılır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Kuyumculuk

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler