ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tilbehome.com

SELAMİ TİLBE VATAN HALI YIKAMA

VATAN MAHALLESİ, UMUT SOKAK NO:13/A SERDİVAN SAKARYA Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10453******

İşletme Adı: SELAMİ TİLBE VATAN HALI YIKAMA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.02.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: selami.tilbe@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tilbe Home, 2020 yılında pratik ev & mutfak gereçlerini makul bir fiyata sunmak temel hedefi olan bir şirket olarak başladı. Sakarya'da bulunan mağazamızı E-ticarete taşıyarak tüm Türkiye'ye sunmak istiyoruz. Özellikle müşterilerimizin vazgeçilmezi olan mutfak gereçleri kategorimizde hayatı kolaylaştıran pratik ürünler arasında yer alan Ev Düzenleyiciler, Banyo Gereçleri ve Ev Tekstili Ürünleri keyifle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Misyonumuz, insanların evlerini şık bir şekilde düzenlemelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi ürünlerle günlük yaşamı kolaylaştırmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler