ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.msngida.com

MSN PLATFORM MAKİNE İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FINDIKLI MH. FIRAT SK NO:85/87 D:19 MALTEPE İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623042641600015

Vergi No: 6230******

İşletme Adı: MSN PLATFORM MAKİNE İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: msnplatform@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Geçmişten günümüze uzanan bilgi tecrübe ve deneyimleri gelecek nesillere aktarmayı vizyon olarak benimseyen firmamız, ülkemizin her köşesinde özenle üretilen doğal ürünleri siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmayı da misyon edinmiştir. Bu alanda gerek üretim yaparak gerekse üretim yapanlarla işbirliği içerisinde olarak ürünlerin ve hizmetlerin devamlılığını sağlayan firmamız, gelecek nesillerimizin sağlıklı ve doğal beslenmesini prensip edinmiştir. Firmamız yaptığı faaliyetler ile her yıl binlerce kişiye iş imkanı sağlamakta ve ülke istihdamına katkıda bulunmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere sükranlarımızı sunarız..

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler