ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

suudcollection.com

SUUD TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İKİTELLİ OSB METAL İŞ SANAYİ SİTESİ 17.BLOK NO:7 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0784053710400001

Vergi No: 7840******

İşletme Adı: SUUD TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.07.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: suudtekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Suud Collection olarak 2016 yılında, aradığını kaliteyi, modeli, rengi ya da deseni bulamayan kadınlara, tüm bu aradıklarını ulaşılabilir fiyatlara sunma isteği ile heyecanlı bir yolculuğa başladık. Her bir koleksiyonda beklenenden çok daha fazlasını yaparak bir moda markasının ötesinde, iyi hisler yaratan bir yaşam ve stil markası olarak kendimizi konumlandırdık. Suud Collection’ın ilk koleksiyonundan itibaren edindiğimiz tüm deneyim ve öngörüler ile artık yolcuğuluğumuzu globale taşımanın heyecanı içerisindeyiz. Her geçen gün büyüyen ekibimiz, zamansız tasarımlarımız, kaliteli el işçiliğimiz ile “Sadece Kendin İçin Giyin” mottomuzu her eve taşımak üzere çalışmaya devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler