ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.elifebru.com

HASAN NAZLI

HACI FEYZULLAH MAH. ŞİRİNEVLER SİTESİ NO 8 Aydın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 48031***********

Vergi No: 48031******

İşletme Adı: HASAN NAZLI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.02.2021

İşletme Türü: Şahıs Şirketi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Elif Ebru Atölyesi olarak 2009 yılında “Sanatı Üzerinizde Taşıyın” sloganıyla yola çıktık. Amacımız geleneksel sanatımız olan ve UNESCO tarafından dünya kültürel mirasları listesine alınan Ebru Sanatı’ nı yaşatmak ve eski görkemine kavuşması için deneyimlerimizi ve bu zarif sanata olan hayranlığımızı gerek Türkiye’de gerek dünyada sanata ve el emeğine değer veren insanlarla paylaşmaktı. Bunu başarmak için ise oldukça uzun bir yol kat ettik ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz. 15 yıla yaklaşan deneyimimiz, Ebru Sanatı’ nı tüm dünyaya tanıtabilmek için katıldığımız fuarlar ve sanatımızı yaratırken kullandığımız geleneksel yöntemlerle ürünlerimiz Arjantin’den Japonya’ya kadar pek çok ülkede tanınır hale geldi. Kumaş ve deri üzerine uyguladığımız Ebru’yu modern tasarımlarla birleştirerek ortaya çıkarttığımız ve sürekli genişlettiğimiz koleksiyonumuzun her yaştan ve her kültürden bireyler için ortak bir beğeniye dönüştüğünü görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her bir motifin birbirinden farklı olduğu, her bir ürünün “tek” olma özelliği taşıması bu geleneksel sanatın topladığı beğeniyi her geçen gün daha da artırıyor. Gecemizi gündüzümüze katarak el emeğimizi kişiye özel tasarımlara dönüştürme yolculuğumuz 2014 yılında IRO tarafından düzenlenen yarışmada “En İyi Otantik Ürün” dalında birinciliğe layık görülmemizle taçlandı. Geçmişin ve günümüzün beğenileri arasında bir köprü kurma görevini yerine getiren Ebru Sanatımızın yanında el emeğinin değerinin farkındalığıyla Anadolu’muzun kadın üreticilerini bir araya getirmeyi de kendi sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Kadınlarımızın emeklerini ve yaratıcılıklarını ekonomik değere dönüştürebilmeleri için destek veriyor ve ürettikleri birbirinden güzel tasarımları da sürekli büyüyen koleksiyonumuza ekliyoruz. Değişen dünyada teknolojinin sunduğu imkanlarla tüm dünyadaki sanatseverlerle buluşabilmek için hayata geçirdiğimiz internet mağazamızı ürünlerimizi beğeninize sunmak için önemli bir fırsat olarak görüyoruz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler