ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sapancaevleri.com

BUHAYRA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAHTAKALE MH.SARAY PATI SOK.NO:1/5/21 AVCILAR-İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0188057855800001

Vergi No: 1880******

İşletme Adı: BUHAYRA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Karadeniz bölgesini andıran yemyeşil doğası, ilçeyi çevreleyen sapanca gölü, soğuk iklimi ile sadece yazın değil şömineli villa, havuz ısıtmalı villa, bungalov evler seçenekleri ile Sapanca villa kiralama için harika bir yer. Sapanca havuzlu kiralık villa, İstanbul'a yakın villa ve çevre illere yakın farklı tip ve büyüklüklerdeki villa seçenekleri için sapancaevleri.com sitemiz hizmetinizde.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler