ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

petsmart.com.tr

XPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

FATİH SULTAN MEHMET MH. POLİGON CAD. NO:8C BUYAKA 2 SİTESİ 3 NOLU BLOK DAİRE:60 34771, ALEMDAG / ISTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0859103271700001

Vergi No: 8591******

İşletme Adı: XPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: pet smart

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.02.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticimax.androidbase.petsmart&pcampaignid=web_share

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/pet-smart/id6449430811?l=tr

Kep Adresleri: xpet@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı