ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.afeks.com.tr

AFEKS İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ODUNLUK MAHALLESİ LEFKOŞE CADDESİ NO:27 Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0009186016600001

Vergi No: 0091******

İşletme Adı: AFEKS İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.09.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: afeks@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz Afeks Yapı Market, 1995 yılında mobilya malzemeleri toptan ve perakende ticaretinde faaliyet gösteren, ithalat ve ihracat şirketi olarak Bursa’da kurulmuştur. Köklü geçmişinden almış olduğu dinamizm ile kısa bir zamanda sektörde benzeri bulunmayan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunan adres konumuna gelmiştir. 2011 tarihinden itibaren ev geliştirme perakendeciliği sektörüne de giriş yapan Afeks, Bursa Yıldırım, Nilüfer Küçük Sanayi, Eskişehir Emko Sanayi Sitesi ve İstanbul Başakşehir’de bulunan mağazalarında, yerli ve ithal çok sayıda markayı, uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile tüketicilerle buluşturmaktadır. Toptan ve Perakende geleneksel mağazacılığının yanı sıra hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran Afeks Yapı Market Sanayi ve Ticaret Ltd Şti olarak, 2016 itibari ile www.afeksyapimarket.com sanal mağazasını kurmuştur. Her geçen gün e-ticaret sitesi ürün yelpazesini arttıran Afeks Yapı Market, en yeni dijital pazarlama trendlerini de yakından takip etmektedir. Sertifikalar RQSCERT, firmaların isteği üzerine kalite yönetim danışmanlığı veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti öncelik alınarak belirlenen yüksek kalite standartlarıyla haksız rekabeti önleyip, müsteri deneyimlerini daha kaliteli hale getirmeyi hedefliyorlar. Afeks Yapı Market olarak biz kendimize güveniyor, kalitemizi "ISO 9001 : 2015" ve "ISO 10002" belgeleriyle sizlere sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Araç Kiralama

- Bahis ve Şans Oyunları

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tatil ve Seyahat

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para