ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.helaltatil.com.tr

HALALBEDS SEYAHAT TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

ÖLÜDENİZ MAHALLESİ, ATATÜRK CADDESİ NO: 129/1 FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0455037494300015

Vergi No: 4550******

İşletme Adı: HALALBEDS SEYAHAT TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: halalbeds@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2013 yılında ticari anlayıştan daha ziyade manevi hazzı daha tatmin edici olan ve muhafazakâr yaşam biçimini hayatının tüm alanlarında uygulayan güzel insanların dualarını almak düşüncesiyle projenin istişarelerine başladık. 2 yıl boyunca helal tatil, helal tatilde olması gereken asgari standartlar, sektördeki aktörler, sektörün eksiklikleri, ihtiyaç duyulan ve hala yeri doldurulamamış boşluklar konularında pazar araştırmalarının ardından hayırlısıyla hayata geçirmiş bulunuyoruz. Tecrübelerini yurt içi ve yurt dışından almış oldukları ödüllerle tescil ettiren vizyon sahibi bu iş adamları, 30 yıllık turizm, otelcilik ve teknoloji tecrübelerini birleştirerek HALALBEDS markasını ortaya çıkarmıştır. Bu kulvarda önemli bir mihenk taşı olma yolunda önce Allah’ın izniyle ve daha sonra sizlerle hayırlısıyla ilerleyeceğimize inanmaktayız. Yerli ve milli bir marka olarak dünya helal turizm pazarında önemli bir yer elde etmek hedefiyle çıktığımız bu yolda sizlere sunacağımız helal tatil imkânları ; Deniz kenarı yada sahile yakın Helal Tatil köyleri ve Oteller. Gözlerden uzak Helal Tatil için tasarlanmış bahçesi, havuzu ve tüm nitelikleri ile size özel helal villalar. Sağlığınız için size ve aileniz için Helal Termal Oteller. İş Gezilerinizde kullanabileceğiniz Helal Şehir Otelleri. Helal Tarih & Kültür Turları - Helal Tarih & Kültür Turları üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler