ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.serikitapal.com

ACEGEN YAZILIM REKLAM GAZETECİLİK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TEKNOKENT A BLOK OFİS B02 SERDİVAN/SAKARYA Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0068089752100017

Vergi No: 0680******

İşletme Adı: ACEGEN YAZILIM REKLAM GAZETECİLİK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.05.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: acegenyazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ACEGEN Yazılım olarak 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Şirketimizin merkezi Sakarya Üniversitesi Teknokentte yer almaktadır. ACEGEN Yazılım tarafından geliştirilmiş bir çok yazılım projemiz Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. En güncel tredleri takip etmekteyiz ve öğrendiğimiz yenilikleri tüm projelerimize aktarmaktayız. Yazılım projemizin dışında haber sitesi, sosyal medya kullanımı ve digital reklamcılık alanlarında da ciddi faaliyetlerde bulunmaktayız. KariyerMemur.com, DinGorevlileri.com.tr ve SaglikGorevlileri.com gibi internet sitelerimiz ile günlük 10 binlerce kişiyi ulaşmaktayız. Son projemiz olan DHBT Okulu markasıyla başladığımız instagram sayfası çok kısa sürede 32 bin kişiye ulaşmıştır. DHBT sınavına girecek adaylar tarafından takip edilen instagram sayfamızdan DM ya da farklı iletişim kanallarıyla uygun fiyata DHBT sınavlarına hazırlık kitaplarını alabilecekleri, güvenilir ve hızlı teslimat yapabilecek e-ticaret sitesi öneri isteklerinin yer aldığı yüzlerce mesaj aldık. ACEGEN Yazılım olarak adaylar tarafından gelen bu mesajlara kayıtsız kalamadık. ARGE departmanız tarafından yılların tecrübesiyle ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurarak kitap satışı yapacağımız E-ticaret platformumuzu SeriKitapal.com internet adresiyle değerli takipçilerimizin hizmetine sunduk. AMACIMIZ Amacımız, DHBT sınavına hazırlık kitaplarının yer aldığı e-ticaret sitemize çok kısa bir süre içinde ÖSYM tarafından yapılan tüm sınavların hazırlık kitaplarını ekleyerek, siz değerli takipçilerimize en uygun fiyata ve en kısa sürede ulaştırmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı