ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ethicwater.com.tr

ŞENGÜL CAN ETHIC WATER SU ARITMA SİSTEMLERİ

ESENTEPE MAHALLESİ RAGIP TÜZÜN CADDESİ 351/B YENİMAHALLE/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 15697******

İşletme Adı: ŞENGÜL CAN ETHIC WATER SU ARITMA SİSTEMLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.10.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: sengul.can@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ethicwater sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak su arıtma cihazları üretir. Platinum, Aregentium ve Ternion Su arıtma Cihazı kullanarak, daha az plastik şişe, damacana kullanılmasına ya da daha fazla plastik madde üretilmesinin önüne geçilir. Çevre temizliğine katkı sağlar.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler