ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hemenbasvur.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MARKETİN SANAL MAĞAZACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ, YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI, PERLA VİSTA RESİDENCE, NO 1/A, D27 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612136570500001

Vergi No: 6121365705

İşletme Adı: MARKETİN SANAL MAĞAZACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: marketinsanalmagazacilik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler