ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

odelhome.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ÖDEL BULDAN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖLBAŞI MAHALLESİ SARAYKÖY ASFALTI CAD. NO: 56 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0651054214000019

Vergi No: 6510542140

İşletme Adı: ÖDEL BULDAN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ödel Buldan, 1950'li yıllarda İbrahim Ödel'in geleneksel Buldan dokumalarını ev tekstili ürünlerine dönüştürmesiyle başlamıştır. İşletmemiz günümüzde Denizli Buldan'ın adıyla birlikte anılır hale gelen “dokuma ve işleme sanatının öncüsü" olup, Ödel Home markasıyla tüm Türkiye'de alıcısının beğenisine sunulmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler