ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

e-havuzmarketi.com

BYK HAVUZ SPA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SULTAN SELİM MAHALLESİ AYDINLAR SOKAK 5/9 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0195072899000001

Vergi No: 1950******

İşletme Adı: BYK HAVUZ SPA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sadikahmet.biyik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2021 yılında uzman, dinamik, üretken kadromuzla daha fazla kitleye sahip olup birlikte daha iyi işler ortaya çıkarmak için online e- ticaret mağazamızı sizlere 5 yıldır süregelen kaliteyle, güvenirlilikle, güler yüzlülükle sadece bir tıkla ulaştırmayı hedefledik… 2015 yılında Havuz sektöründe çıktığımız bu yolda faydalı olmayı, tecrübelerimizle birlikte daha iyi işler ortaya koymayı hedeflediğimiz e-havuzmarketi adımızla bu yolda yine aynı verimlilikle devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Havuz yapı malzemelerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan, acil ve özel siparişlerinizde yakından ilgilenen, ürünlerimizi en uygun fiyattan sunarak siz değerli müşterilerimize destek olan, kaliteli uzman markaların ürünlerini temel alan, herhangi bir probleminiz de yanınızda duran ve destek sağlayan, işini profesyonelce yöneten bir aileyiz ve bu ailede sizleri de görmek isteriz…

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Online Eğitim

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler