ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ahsap-yapimarket.com

ŞEN AYM ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTINŞEHİR MAH. ALEMDAĞ CAD. NO:634 ŞEN KERESTECİLİK İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0803101359700001

Vergi No: 8031******

İşletme Adı: ŞEN AYM ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Ahşap Yapı Market

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.08.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=odyobilisim.ahsapyapimarket

App Store Link: https://apps.apple.com/ee/app/ahşap-yapı-market/id1623880152

Kep Adresleri: senaym.orman@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.ahsap-yapimarket.com sitesi, Ahşap ve ahşap ürünlerini seven, Ahşaba yaşamında daha çok yer ayırmak isteyen, Birebir ahşabı kendisi işlemek isteyen, Gerek profesyonel gerekse hobi olarak ahşapla uğraşan insanlara yönelik, Ahşap ve yan ürünlerine bir tıkla ulaşma imkanı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sitemizde inşaat firmaları aradıkları yapı malzemelerini rahatlıkla bulabilecekleri gibi, özellikle de ahşapla uğraşanların aradıkları tüm malzemelere rahatlıkla ulaşma imkanı sağlamaktadır. Ahşap sektörünün önde gelen firması ŞEN KERESTECİLİK tarafından faaliyete geçirilen www.ahsap-yapimarket.com sitesi bu alanda var olan boşluğu doldurmak, müşterilerine evden/işyerinden alışveriş kolaylığını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler