ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

seninfabrikan.com

SENİN FABRİKAN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

BAHÇE MAH. BURHAN FELEK CAD. NO: 47/A AKDENİZ Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0761106062200001

Vergi No: 7611******

İşletme Adı: SENİN FABRİKAN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.04.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: seninfabrikan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Senin Fabrikan Teknoloji A.Ş. üç boyutlu yazıcı ve sarf malzemeleri, elektronik devre bileşenleri, insansız hava araçları ve yedek parçaları, üretim ve iş güvenliği ekipmanları kategorilerinde ürünler sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler