ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.shopiroller.com

SHOPİROLLER ELEKTRONİK TİCARET VE ÖDEME TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANTALYA TEKNOKENT ULUĞBEY ARGE 2, K:1 NO:108 Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0769234405000001

Vergi No: 7692******

İşletme Adı: SHOPİROLLER ELEKTRONİK TİCARET VE ÖDEME TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.05.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: mobiroller@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

E-ticareti herkes için daha iyi hale getirmek istiyoruz. Shopiroller, KOBİ'lere ve bireysel satıcılara müşteri dostu dijital mağazalar oluşturma ve satışları artırma konusunda güç veren çok kanallı, başsız bir e-ticaret platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler